fbpx

Jak trener personalny może znaleźć klienta w sieci?

Dołącz do bezpłatnego webinaru
9 stycznia o 20:00!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

JAK "ZA DARMO" POZYSKIWAĆ NOWYCH KLIENTÓW?

Internet pozwala na pozyskiwanie nowych klientów na treningi personalne bez wydawania pieniędzy na reklamę.
Poznasz metody na dotarcie do nowych klientów, gdzie jedynym kapitałem jest Twoja praca.

W JAKIE PŁATNE FORMY REKLAMY WARTO INWESTOWAĆ?

Poznasz najbardziej rentowne formy kampanii reklamowych z użyciem mediów społecznościowych, systemu Google oraz inne, mniej popularne platformy.

Jak tworzyć sprzedające treści na WWW i sociale?

Tworzenie treści, które pośrednio i bezpośrednio prowadzą do nowych klientów jest umiejętnością, której można się nauczyć - nie wymaga talentu czy wrodzonych predyspozycji.


jak optymalnie łączyć działania organiczne i płatne?

Zobaczysz jak w praktyce stosować omówione techniki, tak aby zmaksymalizować efekty przy możliwie niewielkim zaangażowaniu czasowym i finansowym.

FAQ

Zazwyczaj nie udostępniamy nagrań z naszych webinarów. Czasami udostępniamy nagrania i prezentację dla zapisanych osób. Podrzucamy wtedy linka z materiałami 1-2 dni po webinarze.

Link do strony logowania powinien zostać przesłany w wiadomości e-mail z potwierdzeniem po rejestracji. W dniu webinaru, około 15 minut przed webinarem, będziesz mógł zalogować się do webinaru z tej strony. Musisz podać swoje imię i adres e-mail, na który się zarejestrowałeś.

Najwięcej ze spotkania wyniosą trenerzy personalni pracujący na własny rachunek (freelancerzy) lub trenerzy mający w planach ten model pracy.

Webinar będą prowadzili specjaliści z Fitmarketing – pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w zwiększaniu zysków firm z branży fitness poprzez skuteczną sprzedaż w sieci.

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE DO WEBINARU

WEBINAR STARTUJE ZA:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 -FitMarketing.pl