fbpx

SKUTECZNA STRONA WWW TRENERA PERSONALNEGO

Dołącz do bezpłatnego webinaru
30 grudnia o 19:00!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Po co Trenerowi Personalnemu strona internetowa?

Strona internetowa pozwala na stworzenie modelu pozyskiwania klientów online, na którym pracujemy na co dzień. Pozwala to na możliwie najtańsze i przewidywalne pozyskiwanie idealnych dla trenera klientów. Dowiesz się, jak włączyć WWW w Twój proces sprzedaży.

Jak zwiększyć pozyskiwanie klientów przez internet o 300%?

Poznasz podstawowy lejek na którym pracujemy.

jak zaprojektować sprzedające WWW Trenera?

Istnieje kilka systemów budowania stron oraz kilkadziesiąt “must have” skutecznej strony. Dowiesz się, jak zrobić WWW samemu (lub jak zlecić jej stworzenie) i co powinna zawierać

Jakie są najczęstsze błędy na stronach Trenerów?

Dowiesz się, jakich błędów na stronie WWW należy unikać, jeśli chcesz, aby była ona skutecznie wspierającym Twój biznes narzędzie.

FAQ

Zazwyczaj nie udostępniamy nagrań z naszych webinarów. Czasami udostępniamy nagrania i prezentację dla zapisanych osób. Podrzucamy wtedy linka z materiałami 1-2 dni po webinarze.

Link do strony logowania powinien zostać przesłany w wiadomości e-mail z potwierdzeniem po rejestracji. W dniu webinaru, około 15 minut przed webinarem, będziesz mógł zalogować się do webinaru z tej strony. Musisz podać swoje imię i adres e-mail, na który się zarejestrowałeś.

Najwięcej ze spotkania wyniosą trenerzy personalni pracujący na własny rachunek (freelancerzy) lub trenerzy mający w planach ten model pracy.

Webinar będą prowadzili specjaliści z Fitmarketing – pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w zwiększaniu zysków firm z branży fitness poprzez skuteczną sprzedaż w sieci.

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE DO WEBINARU

WEBINAR STARTUJE ZA:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 -FitMarketing.pl